Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Hizmetlerimiz

Biolife Kalite Anlayışı

Biolife ilaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunan şirketimiz, etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi anlayışından şaşmayan Biolife ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike içermeyen haşere ilaçları ile başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

İlaçlama Hizmetlerimiz

Böcek İlaçlama

böcek ilaçlamaBöcek ilaçlama, insanlara ve hayvanlara ya da eşyalara zarar verebilme potansiyeli taşıyan canlıların popülasyonunun önüne geçerek, sağlık sorunları ile maddi hasarları önlemek için yapılır. Haşere ve kemirgen sınıfında bulunan canlıları yok etmek için yapılan ilaçlama, bazı durumlarda böcek ve fareleri yok etmek yerine, sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bunun nedeni, ilaçlamanın, sağlık bakımından tehlikeli olan standart dışı ilaçlar ile yapılmasıdır.

Devam

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama hizmetleriFarelerden Kurtulurken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. BIOLIFE İstanbul genelinde kaliteli fare ilaçlama hizmetini siz değerli müşteriler ile buluşturmaktadır. Firmamızın ürettiği çözümler ile yaklaşık % 98 oranında başarı sağlamıştır. Uluslararası standartlara uygun, kesin çözüm veren ve halk sağlığına zarar vermeyen yöntemleri kullanmaktayız. Fare ile mücadele uzun zaman gerektiren bir uygulama ile yapılır..

Devam

Haşere Kontrol

haşere kontrol hizmetimizHaşere Kontrol çevre sağlığının korunması, sağlıklı ve modern yaşam ortamları sağlamak ve endirekt olarak sağlık problemlerini ve ekonomik problemleri önlemek için haşerelerin insanların yaşam alanlarında görülmesini ve üremesini engellemek ve güvenli şekilde bir kimyasal haşere yok etmeye yönelik tedbirlerin tümünü içerir. Kimyasal mücadele yardımıyla haşerelerin ortamdan uzak tutulması, genel bir stratejinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Devam

Dezenfeksiyon

dezenfeksiyon hizmetleriToprak, hava, insan vücudu ve tüm çevremizde, mikro organizmalar kendilerine yaşam alanı bulurlar. Evlerimizdeki halılar, kumaşlar, koltuklar ve yerler bakteri, mantar ve virüs yuvasıdır. Ayrıca temizlik yaparken kullanılan malzemelere karşı oldukça dayanıklı olan birçok bakteri yaşar. Evinizi veya iş yerinizi tamamen mikro organizmalardan kurtarmak için yapabileceklerinizin başında, dezenfeksiyon gelir.

Devam.

Fumigasyon

Zirai Karantina Fumigasyon Yönetmeliğinde FUMİGASYON tanımı şu şekildedir.

Bitki, bitkisel ürün, bitkisel sanayi ve orman ürünlerinde bulundukları veya yetiştikleri ortamlarda ve boş binalarda bulunan zararlı organizmaların herhangi bir biyolojik dönemine karşı gaz halinde etkili olan katı, sıvı veya gaz formundaki pestisitlerin kullanılmasıyla yapılan imha işlemine denir.

Devam.

logo1


logo2

logo3

logo4

logo5

logo6

logo7

logo8

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi