Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Fırın İlaçlama

fırın ilaçlama

Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, çok sayıda çalışanı da misafir eden çalışma alanlarından bir tanesidir.

Gıda ürünlerinin yer aldığı bu alanlarda temizliğin çok daha kusursuz ve çok daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor ve amatörce bir temizlik çalışması ne yazık ki sağlıklı bir ortamı sizlere sunmuyor.

Profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmamızdan konu ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz ve dilediğiniz an taleplerinizi iletebilirsiniz.

Biolife ilaçlama olarak bu konudaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyisini sunuyoruz.

Haşerelerin yoğun olarak bulunduğu ve yaşam alanı olarak kullandığı fırınlar, gıda sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir ve bu yüzden düzenli olarak ilaçlanması da şarttır.

Biz bu konuda kendimize güveniyor ve en iyisini sunuyoruz. Dilediğiniz an taleplerinizi ileterek sizler de yanı gün içerisinde ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

Fırın ilaçlama Nasıl Yapılır?

Yukarıda saymış olduğumuz durumlara düşülmemesi için düzenli olarak bir ilaçlama firması ile anlaşılmalı ve buradaki böcek ve haşereler ile ciddi bir mücadele yöntemi geliştirilmelidir.

Firmamız BİOLİFE Haşere İlaçlama olarak öncelikle imalathanenizde hangi böceklerin bulunduğu ve bulunabileceği hakkında gerekli tespitleri gerçekleştiririz ardından, en doğru ilaçlar kullanılarak bu böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz.

Görülen böceklerin çeşitliliği kullanılan ilaçlarında da farklı olmalarını sağlayacaktır.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi