Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Fare İlaçlama Hizmeti

Fare İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Farelerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Farelerden Kurtulurken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz.

Firmamız İstanbul genelinde 5 yılı aşkın süredir kaliteli fare ilaçlama hizmetini siz değerli müşteriler ile buluşturmaktadır.

Firmamızın ürettiği çözümler ile yaklaşık % 98 oranında başarı sağlamıştır. Mücadele yöntemlerimiz Uluslararası standartlara uygun, kesin çözüm veren ve halk sağlığına zarar vermeyen yöntemlerdir.

Fare ile mücadele uzun zaman gerektiren bir uygulama ile yapılır.

İlk uygulamada popülasyonun yaşadığı ortama bırakılan fare yemleri yaklaşık 15 gün sonra kontrol edilir biten yemler yenilenir ve yenmemiş olan yemlerin yerleri değiştirilir.

Firmamızın farelere karşı başarı ile uyguladığı yöntemler hakkında detaylı bilgi almak için İLETİŞİM sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

fare ilaçlama

Fare İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle ilk adım olarak Farelerin Olası tüm beslenme alanları ve giriş noktaları belirlenmeli ve ortadan kaldırılmalıdır.

Kesinlikle yiyecek  içecek ve gıda  maddeleri açıkta bırakılmamalıdır. Çöp kovalarının kapakları kapalı tutulmalıdır.

Mutfak  tezgahı, lavabo ve mutfak zemini temiz tutulmalı ve farelerin  tüm olası giriş yerleri kapatılmalıdır.

Çatlaklar, delikler ve yarıklar çelik veya beton ile kapatılmalıdır. Boru, gaz hatları ve kurutucu deliklerindeki açık alanların da kapatılması gerekir.

Kalem büyüklügündeki delikler fare girişine izin verebilir ve göz ardı edilmemelidir, gerekli önlemler alınmalıdır.

Evde fare ile mücadele teknikleri tuzaklardan yemlere kadar bir çok değişik şekilde yapılabilir.

Fare tuzakları insanlar ve evcil hayvanlar için düzgün yerleştirilmemişse tehlikeli olabilir. Yapıştırıcı tuzakları, fareleri yakalamak için benzer şekilde kullanılır; ancak etkin olabilmesi için uygun yerleştirmesi gereklidir.

Canlı fare yakalama tuzakları, ev sahiplerinin yakalanan kemiricileri imha etmesini gerektirir.

Fare istasyonu ile uygulama yapıldığında istasyonların doğru noktalara yerleştirilmesi gereklidir. Tüm fare tuzakları, onları etkili bir şekilde kullanmak için fare alışkanlıkları ve davranışları hakkında  bilgi gerektirir.

Son teknoloji ilaçlar ve tekniklerle hizmet sunan BİOLİFE ilaçlamadan 7/24 destek alabilirsiniz.

Garantili İlaçlama Uygulamaları

Dünya genelinde insanlara en çok benzerlik gösteren hayvan olarak bilinen fareler deneylerde kobay olarak kullanılsa da insan hayatını zorlaştıran bir yapıya sahiptir.

Hemen hemen her alanda olduğu gibi evlerimizde de kendisine yaşam alanı bulabilen, yaşam alanları ve boyutları farklı farklı olsa da kemirgenlikleri aynıdır.

Hemen hemen her şeyi kemirebilen bu hayvanlar insanoğlunun evdeki kâbusudur.

Biolife ilaçlama şirketi olarak sizlere, sağlık bakanlığı onaylı yeni nesil en etkili fare zehiri ilaçlarımızla, garantili fare ilaçlama hizmeti ile hızlı ve ekonomik bir çözüm yolu buluyoruz.

Farelerden Kurtulun

Çok fazla çeşidi bulunan farelerin ev içerisinde yaşayan çeşitlerini üçe ayırabiliriz.

Ev faresi, çatı sıçanı ve lağım sıçanı olarak çeşitlendirebileceğimiz ev içerisindeki fareler insanların besinlerine, giysilerine, eşyalarına kemirici dişleri ile saldırarak insanların yaşamlarına ortak olurlar.

Besinlerin öncelikle dişleri ile zehirli olup olmadığını test eden fareler, insan için eşyalara ve yiyeceklere verdikleri zararların yanı sıra hastalıkta saçarlar.

Veba, tifüs gibi salgın hastalıkları taşıyabilen bu kemirgenleri hem evimizden hem de hayatımızdan çıkarmak için ilaçlamada profesyonel çözüm üretebilen, fare ilaçlaması yapılacak alanda işin uzmanı kişilerce yapılacak çalışma ile birlikte farelerin giriş çıkış yapabilecekleri yerleri önce tespit ederek hızlı bir çözüm üreten Biolife ilaçlama, kullandığı sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı olan ilaçları ile farelerden tamamen kurtulmanıza olanak sağlar.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi