Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Cafe ve Restaurant İlaçlama

cafe restaurant ilaçlama

Cafe ve Restaurant İlaçlama

Restorant ve cafeler insanların evlerinin dışında da yemek yiyecekleri mekanlardır. Bu nedenle insanların gittikleri mekanlarda en çok dikkat ettikleri şey temizlik ve hijyendir.

Temizlik ve hijyende haşereden söz edilemez. Ancak Restoran ve cafeler haşerelerin üremesi için uygun ortamlara sahiptir.

Bu nedenle haşere probleminin önüne geçebilmek için yapılabilecek tek şey Sağlık Bakanlığı onaylı ve işini ciddiye alan bir firmaya ilaçlatmaktır.

Biolife olarak size, müşteri memnuniyetine dayalı çalışmayı prensip edinmiş, Sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı ve işini ciddiye alarak çalışan firmamız 7/24 kesintisiz hizmet olanağıyla çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Bunun yanı sıra Gıda ve Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin her ay haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir.

Senelik Periyodik anlaşma sözleşmesi yapan müşterilerimize indirim uygulanmaktadır, detaylı bilgi için lütfen danışma hattımızı arayın.

Cafe ve Restaurant İlaçlama Kimler Tarafından Yapılabilir?

BIOLIFE ilaçlama olarak sektörde uzun yıllar edindiğimiz bilgi ve tecrübemize istinaden müşterilerimize birinci sınıf kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’de konusunda uzman en iyi ilaçlama firmaları arasında yer alıyoruz. BIOLIFE ilaçlama firmamız ISO 22000 – HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığından onaylı ruhsata sahip uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi