Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Site İlaçlama

site ilaçlama

Site İlaçlama

Toplu konutların hızla yaygın hale geldiği günümüzde, özel ve ortak kullanım alanlarının temizliği ciddi bir önem taşımaktadır.

Yeni yapılan binalarda her ne kadar bu durumlara dikkat edilse de şehirden uzak olan sitelerde böcek ve fare gibi hayvanların varlığı oldukça fazladır.

Bu yüzden site ilaçlaması yılda bir kez düzenli olarak yaptırılırsa bu zararlılardan kurtulmak mümkün olabilir.

Önlem amaçlı ya da düzenli olarak haşere kontrolü sağlamak istediğinizde site yöneticinize bu duruma bildirerek genel bir ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Ortak kullanım alanlarında iyi bir temizliğin sağlanmadığı durumlarda hızlı bir şekilde üreyen böcekler ev içine kadar girerek yaşam kalitenizi düşürebilir.

Bu yüzden her zaman çözüm ortağınız Bilba ilaçlama ile sorunlarınızı kısa sürede çözebilir, profesyonel böcek ilaçlama çözümleri alabilirsiniz.

Site ve villa gibi yaşam alanlarında insanların bulunduğu her yerde olduğu gibi haşerenin de bulunduğu bilinmektedir. Bu yüzden en iyi sonucu alabileceğiniz çözümler yaratarak destek veren ekibimiz, profesyonel çözümler sunarak bu tür sorunları yaşamanızı önleyici ve yok edici bir hizmet vermektedir.

Site ilaçlama Nasıl Yapılır?

Site ilaçlama talebi ileten müşterilerimizin sitelerinde öncelikle keşif yapılır.

Keşif sonrası gerekli olan ilaçlama tekniği belirlenir ve kısa süre içinde ilaçlama işlemine geçilir.

İlaçlama sonrası alanlardan uzaklaşmaya gerek olan ya da olmayan durumlar bulunabilir.

Bu yüzden istediğiniz zaman dilimini belirleyerek sitenin ilaçlamasını yaptırabilirsiniz.

Evcil hayvanlar ve çevredeki diğer sevimli canlılar için sorun teşkil etmeyecek olan ilaçlama yöntemleri ile sitelerin en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlayan Biolife İlaçlama en iyi çözümleri sunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Öncelikle zararlıların tespit edilerek uygun ilaçlama yönteminin belirleneceği firmamız, kısa süre içinde her türlü böcek ve haşereden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Sitedeki tüm evleri ve ortak kullanım alanlarını ilaçlayan ekiplerimiz her zaman en iyi şekilde değerlendirilecek olan haşerenin iyi bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi