Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Gemi İlaçlama

gemi ilaçlama

Gemi İlaçlama

Gemi taşımacılığı, günümüz dünyasında uluslararası ticarette en yaygın olarak kullanılan taşımacılık türlerinin başında gelmektedir.

Uluslararası sularda ülkeler arasında gıda, yük ve yolcu taşıyan gemilerde böcek ve haşereler çok kolay bir şekilde üreyebilir ve buna bağlı olarak bulaşıcı hastalıklar görülebilir.

Bu şekilde gemilerde bulunan malzemelerin, mürettebatın ve yolcuların sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için gemi ilaçlamasının düzenli bir şekilde belli dönemlerde yapılması gerekir.

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak faaliyet gösteren firmamız birinci sınıf gemi ilaçlama hizmeti vermektedir.

GMP (Good Manufacturing Practice) Standartlarına uygun olarak üretilen ilaçları kullanan firmamız gemi ilaçlama sektöründe birinci kalite hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Gemi ilaçlama, böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, gemi fumigasyonu, bakliyat fumigasyonu, depo fumigasyonu, konteyner fumigasyonu, tekne fumigasyonu, yat fumigasyonu, tekne ilaçlama, yat ilaçlama ve dezenfeksiyon konularında uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

Gemi İlaçlama Kimler Tarafından Yapılabilir?

BIOLIFE ilaçlama olarak sektörde uzun yıllar edindiğimiz bilgi ve tecrübemize istinaden müşterilerimize birinci sınıf kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’de konusunda uzman en iyi ilaçlama firmaları arasında yer alıyoruz. BIOLIFE ilaçlama firmamız ISO 22000 – HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığından onaylı ruhsata sahip uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi