Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Catering İlaçlama

Catering İlaçlama

Catering İlaçlama

Catering yapan işyerlerinde, yemekhanelerde ilaçlama işlemleri son derece önemli bir konudur.

Yemek üretim tesislerinde haşereler ciddi besin zehirlenmelerine yol açabilmektedir. Gıda karışımını bozan haşereler gıda zehirlenmelerine, mide ve bağırsak hastalıklarına yol açabilirler.

Catering işi yapan yerlerde belli dönemlerde düzenli olarak ilaçlama yapılmadığı takdirde böcek ve haşereler, bakteri, mantar gibi zararlı mikroorganizmalar çok kolay bir şekilde çoğalır.

Yemek üretim yerlerinde, mutfaklarda, yemekhanelerde, soğuk veya sıcak hava depolarında, su giderlerinde böcek ve haşereler bol miktarda bulunurlar.

Buralara yuva yapan böcek ve haşereler önlem alınmadığı takdirde hızlı bir şekilde çoğalırlar ve çok ciddi zararlara yol açabilirler.

Düzenli ilaçlamalar yapılmadığı takdirde bu haşere ve kemirgen fareler salgın hastalıklara ve maddi hasarlara neden olurlar.

Bu nedenle catering ilaçlama son derece önemli ve hassas bir konudur.

Catering ilaçlama Nasıl Yapılır?

Catering ilaçlama işlemlerini yapacak olan firmaların alanında uzman ve yeterlilik belgesine sahip profesyonel ilaçlama firmaları olmaları gerekir.

Catering firmalarında düzenli olarak ilaçlama yapılmadığı takdirde böcek ve haşereler kolayca üreyip çoğalabilir.

Bu haşerelerden kurtulmak amacıyla düzenli dönemlerde apartman ilaçlama işlemleri yapılması gerekir.

Catering firmalarında yapılacak ilaçlama işlemlerinde etkili ve hızlı çözüm almak için profesyonel ilaçlama firmaları ile iletişime geçmek gerekir.

BIOLIFE ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığından onaylı belgelere sahip bir firma olarak garantili ve güvenilir hizmet veriyoruz.

BIOLIFE Çevre Sağlığı Sistemleri, Catering ilaçlamada Türkiye’de en iyi ilaçlama firmaları arasında yer almaktadır.

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olan BIOLIFE ilaçlama, uluslararası kalite standartlarında hizmet veren profesyonel ilaçlama firmasıdır.

Catering ilaçlamada doğru tercihiniz BIOLIFE ilaçlama uzman müşteri temsilcilerimizle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi