Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Apartman İlaçlama

apartman ilaçlama

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlaması için en uygun zaman, yapılması gerekenler ve her dairenin katılımında, haşere ile mücadelede 1-0 önde olmak.

Bu yazımızda bulacağınız başlıklar, öncelikle kışın böcek ve haşerelerin neslinin tükenmediği gibi yazın da onları daha çok göreceğimiz bir gerçektir.

Havaların ısınması ile sayıları, yaşam alanlarımızda yüzleri binleri bulan bu istenmeyen misafirler ile yaşamak kaderiniz değil.

Evinde apartmanında böcek sorunu olmayanların benim sorunum değil demeleri son derece yanlıştır, çünkü yapılan ilaçlamalar ve uygulamalar kimi zaman mevcut haşere istilasını sona erdirmek için yapılırken çoğu zaman da dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı bilinçli önlemler için yapılmaktadır.

Bazen iş yerinizden çantanıza elbisenize saklabilecek bir böceği evinize getirerek, yada marketlerden aldığınız ürünlerin içerisinde evinize gelebilecek haşerelerin evinizde ve yaşam alanlarınızda yuvalanmaması, koloni kuramaması için de, evinizde böcek olmasa dahi tedbir amaçlı ilaçlama sizi ve sevdiklerinizi bu canlılardan uzak tutacaktır.

Apartman ilaçlama Nasıl Yapılır?

Apartman ilaçlamalarında yöneticiniz, herkesin evinde olabileceği ortak bir gün belirleyip gün ve saati, apartman sakinlerinin görebileceği yerlere 1 hafta önce asması ile süreç başlamış olur.

İlaçlama günü ve saati geldiğinde yapılacak ekstra hiç bir şey olmayacaktır. Biolife haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak uygulama günü ve saatinde yöneticiyle irtibata geçip acil çıkması gereken dairelere öncelik veriyoruz.

Acil dairelerin bitiminden sonra, en üst kattan başlayarak aşağı katlara doğru tek tek daireleri ilaçlayıp yapılan daireleri not alıyoruz. Evde olmayan yada müsait olmayan daireler için ortak bir gün belirleyip tekrar geliyoruz.

Apartman ilaçlamalarında tüm daireler ilaçlandıktan sonra çatı, apartman boşluğu, depolar, kömürlük, sığınak, otoparklar, bahçeniz ücretsiz ilaçlanmaktadır. Daireler ilaçlanırken daire sakinleri evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerini yıkamak yerini değiştirmek zorunda değildirler.

İlaçlar kokusuz leke bırakmayan Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlardır.

Mutfak bölümlerine bardak tabak yada yiyecek muhafaza ettiğiniz dolaplara sıvı uygulama yerine jel uygulama yapılmaktadır.

Bu uygulama için ekstra bir ücret talep edilmez. İlaçlama sırasında yada sonrasında da günlük hayatınıza devam edebilirsiniz uzman arkadaşların sizden isteyeceği tek şey, ilaçlama sonrasında 2 gün ıslak temizlik yapmamanız olacaktır.

İlaçlama bitiminde kullanılan ilaçların miktar, marka ve uygulamalar hakkında detaylı raporlar yöneticiye teslim edilir.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi