Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Hastane İlaçlama

hastane ilaçlama

Hastane İlaçlama

Önlem alınmaması durumunda ciddi sağlık skandallarına neden olan hastanelerdeki haşereler, hijyen sorunlarının başında yer almaktadır.

Hastanenin ortak alanlarının sadece temizlenmesi hijyen için yeterli olmamaktadır.

Firmamız hastane ilaçlama konusunda hastaneniz için ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sunmaktadır.

Haşere temizliği konusunda garantili hizmet veren firmamız uygun fiyatları ile adından söz ettirmektedir.

Hastaneler üzerinde düzenli aralıklarla ilaçlama yapılması gerekir. İlaçlar, dışardan gelecek olan zararlılar, atıklar ya da farklı sebeplerle görülebilecek böcek, fare ve sıçan gibi varlıkların kısa zamanda ortadan kaldırılması için gereklidir.

Mekanların iç kısmında değil, çevresi de ilaçlanması gerekir. Bazı zararlı organizmaların yuvalandığı dış mekanlar üzerinde sorun çözülmediği zaman iç mekanlardaki üremenin de önüne geçemezsiniz.

Profesyonel uygulamalarımız ilehastane ilaçlama konusunda her türlü haşerenin yuvasını tespit ederek yok edilmesine yardımcı oluyoruz.

İlaçlama konusunda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

Hastane ilaçlama Nasıl Yapılır?

Yaşamla ölüm arasında yer alankişilerin bulunduğu hastaneler, hijyenin eksiksiz sağlanması için özenle temizlenmesi gerekir.

İlk olarak alanda genel temizlik yapılmakta ve hastanenin keşfi tamamlanınca giriş ve çıkış noktaları analiz edilerek uygulamayapılmaktadır.

Uygulama sonrası ihtiyaç durumuna göre ortamın havalandırılması gerekmektedir.

Keşif sonrası detaylı yapılacak temizlik ile ilaçlamaya hazır hale getirilir. Hastanenin ilaçlaması söz konusu olduğu zaman hastanenin boş olduğu zamanları tercih edebilirsiniz.

Hastane ilaçlama konusunda her şehirde hizmet verebiliyoruz.

Gözle görülür sorun olmasa bile ortak alanlarda zorunlu olan ilaçlama hizmeti can sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi