Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Cami İlaçlama

cami ilaçlama

Cami İlaçlama

Camii ilaçlama haşere ve böcek gibi canlılardan korunmak adına sağlıklı ve temiz bir ortamda ibadet yapmak için yapılan uygulamadır.

İbadet amacıyla yüzlerce kişinin girip çıktığı camilerde, haşere, böcek ve kemirgenlerden bulaşan hastalıklara maruz kalmamak ve camilerde bulunan eşyaların zarar görmemesi için camii ilaçlama talebinde bulunmak sizleri bu zararlı canlılardan kurtaracaktır.

Ayrıca ilaçlama şirketimizin kullanmakta olduğu etkili ilaçlar, sağlık bakanlığı onaylıdır ve ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Biolife ilaçlama şirketimiz camii ilaçlama ile her türlü açık ve kapalı alanlarda yapılan ilaçlamalarda sizlere en güvenilir ve en ekonomik ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Cami İlaçlama Kimler Tarafından Yapılabilir?

BIOLIFE ilaçlama olarak sektörde uzun yıllar edindiğimiz bilgi ve tecrübemize istinaden müşterilerimize birinci sınıf kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’de konusunda uzman en iyi ilaçlama firmaları arasında yer alıyoruz. BIOLIFE ilaçlama firmamız ISO 22000 – HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığından onaylı ruhsata sahip uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi