Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Otel ve Pansiyon İlaçlama

ofis ve iş yeri ilaçlama

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama İstanbul genelinde konumlanmış otellerimiz için Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu ilaçlama işlemine taabi tutulan konaklama alanlarımızdır.

Böcek problemi ile ilgili gelen ziyaretçi müşterilerine sorun yaşatmamak vede tekrar tercih edilebilir olmak için bir çok sebep ile birlikte haşere sorunu bulunmaktadır.

Otel ilaçlama şirketleri tarafından periyodik bakım için rutin ziyaretler gerçekleştirerek ürkütücü ve bakteri yuvası olan haşere türlerinin arınması sağlanır.

Gelen yerli misafir veya yabancı turistlerin ilgisini çeken çok yönlü otel gruplarına sahip bir ülke olarak yaptığınız büyük yatırımları ufak sorunlar yüzünden heba olmasını istemiyor isek böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır.

Otel İlaçlama Nasıl Yapılır?

Otel İlaçlama uygulamaları çok titiz bir çalışma sistemi ve itinaa gözetimi altında yapılan ve ancak bu çalışma prensibi ile sonuç alına bilen bir iştir.

Oda bölümleri genellikle gündüz saatlerinde ilaçlama yapılırken genel alan ise gece saatlerinde yapılır.

Otellerimiz yoğunluk olarak fare, hamam böceği, tahta kurusu, bit gibi haşere türlerinin uğrak yeri olarak göze çarpan bir detaydır. Daha bir çok haşere problemi ile sorun yaşansa dahi en etkili şikayet sayılarının bu türler üzerinden yapıldığı tecrübe ile sabitlenmiştir.

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi