Back to Top

İlaçlamada uzman, Profesyonel çözümler

Hizmet Alanları

İlaçlama Hizmet Alanlarımız

Ev ve Villa İlaçlama

ev böcek ilaçlama servisiEv ilaçlama, insan sağlığını direkt ilgilendirdiği gibi, yaşam kalitesini de doğrudan etkiler. Zira evlerde görülen böcek, fare gibi zararlı canlılar, hem yaydıkları mikroplar yüzünden, hem de doğrudan neden oldukları sorunlar nedeniyle, büyük zararlar yaratabilmektedir.

Devam

İşyeri Ofis İlaçlama

işyeri böcek ilaçlama servisiİşyeri ilaçlama uygulamaları çalışma alanlarınızdaki haşere ve kemirgen problemlerinizde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İşyerlerinde  en çok karşılaştığımız haşere türleri hamam böceği, fare, akrep, pire vb. haşere ve böceklerdir. 7 gün 24 saat hızlı garantili işyeri ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Devam

Otel ve Pansiyon İlaçlama

otel böcek ilaçlama servisiOtel İlaçlama, Genellikle yoğun insan nüfusunun mevcut olduğu otellerde yaşanan böcek ve haşere problemleri, bu mekanların prestiji açısından olumsuz etkiler doğurabilmektedir. Bu sebeple kısa böcek ve haşere problemlerine kısa süre içerisinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Devam

Fabrika İlaçlama

fabrika böcek ilaçlamasıKullandığımız yöntemlerle, fabrika gibi büyük işletmelerin en küçük alanlarında bile ilaçlarımız etki sağlamaktadır. Yöntemlerimizin tümü, en iyi cihazlarla uygulanmaktadır. Sektörde bulunan birçok yeniliği takip etmekteyiz. Fabrika ilaçlama işlemlerinde, tecrübenin ve deneyimin önemi büyüktür.

Devam

Site İlaçlama

site böcek ilaçlamasıSite İlaçlama, Biolife İlaçlama şirketimizin alanında uzman fumigasyon elemanları tarafından güvenle yapılmaktadır. Site ilaçlama, kapalı ve açık alanlarda uygulanabilen bir böcek ve haşere ilaçlama çeşididir.  Site ilaçlama fiyatları için bilgi almak için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz.

Devam

Dükkan İlaçlama

Dükkan böcek ilaçlamasıBiolife her türlü böcek ve haşere probleminizle yakından ilgilenerek, mağduriyet yaşadığınız her alanda hizmetler sunmaktadır. Dükkan İlaçlama, Biolife ilaçlama bünyesinde bulunan, esnafın böcek ve haşere problemine karşı mücadele vererek, kesin ve etkili çözümler sunmaktadır.

Devam

Apartman Bina İlaçlama

apartman ilaçlaması servisiApartman ilaçlama; kalabalık alanlarda ve çok daireli yapılarda, kuytu köşelere saklanarak yaşam alanımıza giren haşereleri yok etmek için uygulanan profesyonel bir işlemdir. Girdiği alana bakteri taşıyan böceklerden, mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir.

Devam

Hastane İlaçlama

hastane haşere kontrol hizmetiHastaneler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda giriş çıkışın oldukça fazla olduğu alanlardır. Haşere ve kemirgenler bu alanlara da kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Bu gibi alanlarda özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerin de böcek ve fare ye rastlanılır.

Devam

Catering İlaçlama

catering böcek ilaçlamasıCatering ve yemekhane türü alanlar, sağlık açısından çok daha büyük önem taşıyor çünkü insanların tükettiği gıdalar buralarda hazırlanıyor ve buralarda sunumu yapılıyor. Catering ilaçlama hizmeti sunan firmamız bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve kokusuz ilaçlama hizmeti

Devam

İmalathane İlaçlama

imalathane böcek ilaçlamasıZararlı organizmaların ele geçirdiği bu tür alanlar sizlerin de sağlığını etkiliyor ve emin olun bir süre sonra yaptığınız çalışmalarda da kendini gösteriyor. Daha sağlıklı bir ortamda çalışmak sizlerin de hakkı ve BIOLIFE Haşere İlaçlama olarak tüm zararlı organizmalardan sizleri kurtarıyoruz.

Devam

Fırın İlaçlama

fırın ilaçlamaEkmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, çok sayıda çalışanı da misafir eden çalışma alanlarından bir tanesidir. Gıda ürünlerinin yer aldığı bu alanlarda temizliğin ve hijyenin çok daha kusursuz ve çok daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor

Devam

Okul İlaçlama

okul haşere kontrol hizmetiMaalesef ki okul içerisinde haşere grubuna ait canlılar görüldüğü zaman sağlıklı ve huzurlu bir eğitim alanı sağlanamaz. Haşere istilasının bulunduğu bir okulda sağlık sorunları da kendini göstermeye başlar. Bu durum eğitim hayatında büyük aksaklıklara neden olur...

Devam

Gemi İlaçlama

gemi böcek ilaçlamasıEv, işyerleri, mağazalar, ofisler ve depolar gibi yerlerin haşere ilaçlaması yapıldığı gibi yat, tekne ve gemi gibi deniz araçlarının da ilaçlaması yapılmaktadır. Yeni yapılan yatların müşteriye teslim edilmeden önce mutlaka ilaçlatılması gerekir. Bu sayede oluşabilecek haşerelerin önüne geçilir.

Devam

Cami İlaçlama

cami böcek ilaçlamasıCamiler de ilaçlama çalışmaları uzman kişiler ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Toplu şekilde kullanılan mekanlardan biri olduğu için camilerdehaşere ilaçlama çalışmasında etkili ilaçların tercih edilmesi ve dozunun sağlık koşullarına en uygun dozda ayarlanması gerekir...

Devam

Cafe ve Restaurant

cafe ilaçlaması servisiCafe ve restoran gibi işletmeler gün içerisinde kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği alanlardır ve bu alanların daha steril olması da şart! Bu konuda sizler de işi Biolife profesyonellerine devredebilir ve düzenli ilaçlama hizmeti ile birlikte bu alanları koruma altına alabilirsiniz...

Devam

Bodrum ve Bahçe İlaçlama

bahçe haşere kontrol hizmetiBiolife Haşere İlaçlama firması olarak bodrum ve bahçelerinizi daha steril hale getirmek adına bu sektörde hizmet veriyoruz. İlaçlama malzemeleri çevreye zarar vermeyen ve sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkilemeyen özel ilaçlardır ve yaşam alanlarınızı terk etmenize de neden olmayacaktır.

Devam

Paylaşın
Müşteri Temsilcisi